رفتار نیک، با مشتریان.

گفتار نیک: زیبا و با احترام با عزیزانمون ارتباط برقرار کنیم.

پندار نیک: همیشه مثبت هستم و دنبال بهترین ها برای عزیزانم و مشتریانم هستم.

موضوع از انجا شروع شد،  که کیفیت و طعم غذا برایم بسیار مهم بود و طبیعتا علاقه مند به انواع طعم دهنده ها شدم و دائم از انواع ادویه ها و طعم دهنده ها برای هر چه بهتر نمودن طعم غذا آنهم طعمی بیاد ماندنی استفاده نمودم.

بواسطه قدمت و وسعت مصرف انواع ادویه ها و طبخ انواع غذا  جذب کشور هند شدم و طبیعتا اولین کشوری  بود که به آن سفر کرده  و جهت تست غذاهای هندی و تجربه آن مدتی را در آنجا گذرانده و سعی کردم انواع غذاهای هندی را تجربه کنم .

برخی بسیار تند و برخی بسیار معطر و برخی خوش خوراک بودند، بدیهی بود با تجربه بدست آمده در کشور عزیزمان نیز این روند ادامه پیدا کرد و در تهیه غذاها از انواع ادویه های هندی استفاده نمودم و از ترکیب آنها طعم های متفاوت و دوست داشتی بوجود آوردم  با علاقه مندی نزدیکانم به ادویه های ترکیبی من و فروش آنها این روند شکل یک کسب و کار بخود گرفت .

نام سارینا نه تنها نام دخترم بود که خیلی دوستش دارم به معنی پاک و منزه است با الهام گرفتن از معنای نام ایشان و ماسالا به معنی ترکیب، اقدام به ترکیب ادویه های  خالص و با کیفیت هندی بعنوان اصیل ترین ادویه های موجود در دنیا و سلیقه شخصی که برگرفته از ذائقه ایرانی است،  محصولی تولید شد که همراه با عشق فراوان برند سارینا ماسالا خلق شد.

نگارنده بر این باور است ایرانیان یکی از اقوامی هستند که به غذا خیلی اهمیت می دهند و همانطور که از تعاریف توریست های کشورمان روایت شده است طعم غذاهای ایرانی خصوصا در برخی از انواع آن منحصر بفرد است و طرفداران فراوان دارد.

مردان ایرانی بسیار دلبسته دستپخت خوب همسرانشان هستند” البته اگر خوب باشد” و یکی از راههای وابسته کردن مرد به همسر چشاندن طعم خوش زندگی البته با مواد خوب و طعم دهنده های بی نظیر سارینا ماسالاست.

اگر قصد دارید همسرخود را به خود وابسته کنید مواد اولیه خوب جهت پخت غذا تهیه و سپس با ادویه و طعم دهنده های سارینا ماسالا و درصد قابل توجهی عشق و صرف وقت طعمی ماندگار را به همسرتان هدیه دهید و لحظات خوش خود را ماندگار نمایید.

نگارنده، تمام تلاش خود را برای رسیدن به بهترین طعم می نماید تا لحظه ای بیاد ماندنی را برای خود و عزیزان و مشتریان خود خلق نماید.

با ما خاطرات بی نظیر را خلق کنید.